12HV1A100
12HV1A100 Sensata-Cynergy3
cynergy3-xxhv-v3.pdf
Hersteller: Sensata-Cynergy3
Description: HV REED RELAY SPST NO 10KV 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: Solder Turret
Coil Current: 120 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 5000VDC - Max
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 11 VDC
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12HV1A100 Sensata-Cynergy3
Description: HV REED RELAY SPST NO 10KV 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Termination Style: Solder Turret, Coil Current: 120 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 5000VDC - Max, Must Release Voltage: 1 VDC, Must Operate Voltage: 11 VDC, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 12HV1A100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12HV1A100 12HV1A100 Hersteller : Cynergy3 cynergy3-xxhv-v3.pdf Reed Relays HV Reed Relay SPNO 10kV 12V coil