12OEFMA31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-medium-voltage-fuses-catalogue-ca132062en-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 31.5A 12KVAC
Packaging: Bulk
Features: Indicating
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 31.5A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Transformer Protection
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 40kA
Voltage Rating - AC: 12 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12OEFMA31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 31.5A 12KVAC, Packaging: Bulk, Features: Indicating, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 31.5A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Transformer Protection, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 40kA, Voltage Rating - AC: 12 kVAC.
Weitere Produktangebote 12OEFMA31.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12OEFMA31.5 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-bussmann-series-medium-voltage-fuses-catalogue-ca132062en-en-gb.pdf Specialty Fuses 12KV 31.5A OIL