Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 12SLDBLATHHN100
12SLDBLATHHN100
12SLDBLATHHN100 Remington Industries
THHNHookUpWireDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: HOOK-UP SOLID 12AWG BLACK 100'
Packaging: Bulk
Features: Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Voltage: 600V
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 12 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyamide (PA), Nylon
Conductor Strand: Solid
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.128" (3.25mm)
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Black
Part Status: Active
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12SLDBLATHHN100 Remington Industries
Description: HOOK-UP SOLID 12AWG BLACK 100', Packaging: Bulk, Features: Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant, Voltage: 600V, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 12 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyamide (PA), Nylon, Conductor Strand: Solid, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.128" (3.25mm), Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: Black, Part Status: Active.