12TKLEJ125 Eaton - Bussmann Electrical Division
12TxLEJ_TFMSJ_Series.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 125A 12KVAC
Packaging: Bulk
Features: Indicating
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 3.150" Dia x 11.500" L (80.00mm x 292.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 125A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Transformer Protection
Approval Agency: VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 63kA
Voltage Rating - AC: 12 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12TKLEJ125 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 125A 12KVAC, Packaging: Bulk, Features: Indicating, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 3.150" Dia x 11.500" L (80.00mm x 292.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 125A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Transformer Protection, Approval Agency: VDE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 63kA, Voltage Rating - AC: 12 kVAC.
Weitere Produktangebote 12TKLEJ125
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12TKLEJ125 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_corporation_coois10523-1-1734475.pdf Specialty Fuses 12KV 125A BRN RESIN