Produkte > PRYSMIAN GROUP > 13002.35T.01
13002.35T.01 Prysmian Group
Hersteller: Prysmian Group
Description: CABLE 2COND 18AWG BLACK
Packaging: Spool
Length: 250.0' (76.2m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Carolprene
Conductor Strand: 41/34
Operating Temperature: -20°C ~ 90°C
Number of Conductors: 2
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.225" (5.72mm)
Conductor Insulation: Ethylene Propylene Terpolymer Rubber (EPDM)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Conductor Material: Copper, Annealed Bare
Jacket Color: Black
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 13002.35T.01 Prysmian Group
Description: CABLE 2COND 18AWG BLACK, Packaging: Spool, Length: 250.0' (76.2m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Carolprene, Conductor Strand: 41/34, Operating Temperature: -20°C ~ 90°C, Number of Conductors: 2, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.225" (5.72mm), Conductor Insulation: Ethylene Propylene Terpolymer Rubber (EPDM), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm), Conductor Material: Copper, Annealed Bare, Jacket Color: Black, Voltage: 300 V.