Produkte > PRYSMIAN GROUP > 13002.41T.01
13002.41T.01 Prysmian Group
?docid=93bcf829-206c-44f0-8fd9-a83f0168ce20#page=28
Hersteller: Prysmian Group
Description: CABLE 2COND 18AWG BLACK
Packaging: Spool
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Carolprene
Conductor Strand: 41/34
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Number of Conductors: 2
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.225" (5.72mm)
Usage: Cord and Cordset
Conductor Insulation: Ethylene Propylene Terpolymer Rubber (EPDM)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Black
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 13002.41T.01 Prysmian Group
Description: CABLE 2COND 18AWG BLACK, Packaging: Spool, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Carolprene, Conductor Strand: 41/34, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Number of Conductors: 2, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.225" (5.72mm), Usage: Cord and Cordset, Conductor Insulation: Ethylene Propylene Terpolymer Rubber (EPDM), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm), Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: Black, Voltage: 300 V.