1310P-4C-120A Guardian Electric Manufacturing
Hersteller: Guardian Electric Manufacturing
Electromechanical Relay 120VAC 3.9KOhm 5A 4PDT(21.12x21.82x33.32)mm THT Enclosed Relay
auf Bestellung 71 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1310P-4C-120A Guardian Electric Manufacturing