Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 135LC3600KL505HM6
135LC3600KL505HM6
135LC3600KL505HM6 Cornell Dubilier Knowles
LC3.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1.32UF 10% 600VAC SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Conduction Cooled; High Pulse, DV/DT
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 600V
Height - Seated (Max): 1.339" (34.00mm)
Capacitance: 1.32 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 0.3 mOhms
Size / Dimension: 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm)
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 135LC3600KL505HM6 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1.32UF 10% 600VAC SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Conduction Cooled; High Pulse, DV/DT, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 600V, Height - Seated (Max): 1.339" (34.00mm), Capacitance: 1.32 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 0.3 mOhms, Size / Dimension: 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm).
Weitere Produktangebote 135LC3600KL505HM6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
135LC3600KL505HM6 135LC3600KL505HM6 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE LC3.pdf Film Capacitors 1.32uF 600Vac 10% Conduction Cooled