Produkte > TE KEMTRON > 136-0024-0048-S
136-0024-0048-S
136-0024-0048-S TE Kemtron
Hersteller: TE Kemtron
Description: RFI GASKET SS
Packaging: Bag
Material: Stainless Steel
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Rectangle
Type: Gasket
Width: 0.189" (4.80mm)
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C
Height: 0.094" (2.40mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 136-0024-0048-S TE Kemtron
Description: RFI GASKET SS, Packaging: Bag, Material: Stainless Steel, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Rectangle, Type: Gasket, Width: 0.189" (4.80mm), Operating Temperature: -50°C ~ 200°C, Height: 0.094" (2.40mm).