Produkte > TE KEMTRON > 136-0032-0032-S
136-0032-0032-S
136-0032-0032-S TE Kemtron
Hersteller: TE Kemtron
Description: RECTANGULAR SS 3.2X3.2 L0.25M
Packaging: Bag
Material: Stainless Steel
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Rectangle
Type: Gasket
Width: 0.126" (3.20mm)
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C
Height: 0.126" (3.20mm)
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 136-0032-0032-S TE Kemtron
Description: RECTANGULAR SS 3.2X3.2 L0.25M, Packaging: Bag, Material: Stainless Steel, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Rectangle, Type: Gasket, Width: 0.126" (3.20mm), Operating Temperature: -50°C ~ 200°C, Height: 0.126" (3.20mm).