Produkte > KNOWLES SYFER > 1410J0500334MXRE03
1410J0500334MXRE03
1410J0500334MXRE03 Knowles Syfer
X2Y-Filters.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.33UF 50V X7R 1410
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1410 (3727 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1410J0500334MXRE03 Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.33UF 50V X7R 1410, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1410 (3727 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF.