Produkte > KNOWLES SYFER > 1410J1000154MXRE03
1410J1000154MXRE03
1410J1000154MXRE03 Knowles Syfer
X2Y-Filters.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.15UF 100V X7R 1410
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1410 (3727 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 0.15 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1410J1000154MXRE03 Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.15UF 100V X7R 1410, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1410 (3727 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 0.15 µF.