Produkte > QUALTEK > 15-1919N-C
15-1919N-C
15-1919N-C Qualtek
15_series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: CABLE TIE HLDR QUAD ADH NATURAL
Packaging: Bulk
Color: Natural
Size / Dimension: 0.75" L x 0.75" W (19.1mm x 19.1mm)
For Use With/Related Products: Cable Ties up to 0.141" (3.6mm) Width
Mounting Type: Screw, #10, Adhesive
Material: Nylon
Type: Quad Opening
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15-1919N-C Qualtek
Description: CABLE TIE HLDR QUAD ADH NATURAL, Packaging: Bulk, Color: Natural, Size / Dimension: 0.75" L x 0.75" W (19.1mm x 19.1mm), For Use With/Related Products: Cable Ties up to 0.141" (3.6mm) Width, Mounting Type: Screw, #10, Adhesive, Material: Nylon, Type: Quad Opening, Part Status: Obsolete.