15.5OBFN223.15 Eaton - Bussmann Electrical Division
Voltage_Auxillary_Transformer_Fuse.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 3.15A 15.5KVAC
Packaging: Bulk
Features: Indicating
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 1.000" Dia x 10.000" L (25.40mm x 254.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 3.15A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Transformer Protection
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 32kA
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 15.5 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15.5OBFN223.15 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 3.15A 15.5KVAC, Packaging: Bulk, Features: Indicating, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 1.000" Dia x 10.000" L (25.40mm x 254.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 3.15A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Transformer Protection, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 32kA, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 15.5 kVAC.
Weitere Produktangebote 15.5OBFN223.15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15.5OBFN223.15 15.5OBFN223.15 Hersteller : Bussmann / Eaton Voltage_Auxillary_Transformer_Fuse.pdf Industrial & Electrical Fuses 15.5KV 3.15A OIL