150105J630YF
150105J630YF Cornell Dubilier Knowles
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 5% 630VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.807" Dia x 1.299" L (20.50mm x 33.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150105J630YF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 5% 630VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.807" Dia x 1.299" L (20.50mm x 33.00mm).
Weitere Produktangebote 150105J630YF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150105J630YF 150105J630YF Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 1uF 630V 5%