150105K250JE
150105K250JE Cornell Dubilier Knowles
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 250VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.413" Dia x 1.102" L (10.50mm x 28.00mm)
auf Bestellung 772 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150105K250JE Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 250VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.413" Dia x 1.102" L (10.50mm x 28.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150105K250JE 150105K250JE Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 250V 1uF 10%