150122J630BB Cornell Dubilier Knowles
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1200PF 5% 630VDC AXIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1200 pF
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150122J630BB Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1200PF 5% 630VDC AXIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Part Status: Obsolete, Capacitance: 1200 pF, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm).