150223K250BB
150223K250BB Cornell Dubilier Knowles
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 250VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150223K250BB Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 250VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm).
Weitere Produktangebote 150223K250BB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150223K250BB 150223K250BB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 150.pdf Film Capacitors 250V .022uF 10%