15025PA-24L-AA-00 NMB Technologies Corporation
15025PA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXL 172.7X25.4MM 24VDC TERM
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3150 RPM
Air Flow: 201.0 CFM (5.63m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 59.0dB
Static Pressure: 0.410 in H2O (102.1 Pa)
Power (Watts): 17.8 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15025PA-24L-AA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXL 172.7X25.4MM 24VDC TERM, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3150 RPM, Air Flow: 201.0 CFM (5.63m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 59.0dB, Static Pressure: 0.410 in H2O (102.1 Pa), Power (Watts): 17.8 W.
Weitere Produktangebote 15025PA-24L-AA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15025PA-24L-AA-00 15025PA-24L-AA-00 Hersteller : NMB NMBTechnologies_09202021_15025PA ds.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 150x172x25mm, 24VDC, 204.7CFM, Rib Mount, Lead Wires
Produkt ist nicht verfügbar
15025PA-24L-AA-00 Hersteller : NMB Technologies 5910pl-769082.pdf DC Fans DC Axial Fan, 150x172x25, 24VDC, 204.7CFM, Rib, 2-Wire