15025PA-24M-AT-00 NMB Technologies Corporation
15025PA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXL 172.7X25.4MM 24VDC TERM
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3350 RPM
Air Flow: 214.9 CFM (6.02m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.5dB
Static Pressure: 0.470 in H2O (117.1 Pa)
Power (Watts): 21.4 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15025PA-24M-AT-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXL 172.7X25.4MM 24VDC TERM, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3350 RPM, Air Flow: 214.9 CFM (6.02m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 60.5dB, Static Pressure: 0.470 in H2O (117.1 Pa), Power (Watts): 21.4 W.
Weitere Produktangebote 15025PA-24M-AT-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15025PA-24M-AT-00 Hersteller : NMB Technologies 5910pl-769082.pdf DC Fans DC Axial Fan, 150x172x25, 24VDC, 218.8CFM, Rib, Tachometer, 3-Wire