15025PA-48N-AL-00 NMB Technologies Corporation
15025PA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 228.6 CFM (6.40m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 61.5dB
Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa)
Power (Watts): 24 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15025PA-48N-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 228.6 CFM (6.40m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 61.5dB, Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa), Power (Watts): 24 W.