15025PA-48N-AT-00 NMB Technologies Corporation
15025PA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXL 172.7X25.4MM 48VDC TERM
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 226.0 CFM (6.33m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 61.5dB
Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa)
Power (Watts): 24 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15025PA-48N-AT-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXL 172.7X25.4MM 48VDC TERM, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 226.0 CFM (6.33m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 61.5dB, Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa), Power (Watts): 24 W.
Weitere Produktangebote 15025PA-48N-AT-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15025PA-48N-AT-00 15025PA-48N-AT-00 Hersteller : NMB NMBTechnologies_09202021_15025PA ds.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 150x172x25mm, 48VDC, 225.9CFM, Rib Mount, 3 Wire, Tachometer
Produkt ist nicht verfügbar
15025PA-48N-AT-00 Hersteller : NMB Technologies 5910pl-769082.pdf DC Fans DC Axial Fan, 150x172x25, 48VDC, 225.9CFM, Rib, Tachometer, 3-Wire