15025PA-48Q-AA-00 NMB Technologies Corporation
15025PA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXL 172.7X25.4MM 48VDC TERM
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4100 RPM
Air Flow: 290.0 CFM (8.12m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 65.4dB
Static Pressure: 0.890 in H2O (221.7 Pa)
Power (Watts): 35.5 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15025PA-48Q-AA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXL 172.7X25.4MM 48VDC TERM, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172.7mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4100 RPM, Air Flow: 290.0 CFM (8.12m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 65.4dB, Static Pressure: 0.890 in H2O (221.7 Pa), Power (Watts): 35.5 W.
Weitere Produktangebote 15025PA-48Q-AA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15025PA-48Q-AA-00 15025PA-48Q-AA-00 Hersteller : NMB NMBTechnologies_09202021_15025PA_ds-3238783.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 150x172x25mm, 48VDC, 268.2CFM, Rib Mount, Lead Wires
Produkt ist nicht verfügbar
15025PA-48Q-AA-00 15025PA-48Q-AA-00 Hersteller : NMB Technologies NMBTechnologies_09202021_15025PA_ds-3238783.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 150x172x25mm, 48VDC, 268.2CFM, Rib Mount, Lead Wires