150333J630EC
150333J630EC Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
150.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 0.033uF 630V 5%
auf Bestellung 226 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150333J630EC Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.807" L (8.00mm x 20.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150333J630EC 150333J630EC Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 0.033uF 630V 5%
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
150333J630EC 150333J630EC Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.807" L (8.00mm x 20.50mm)
auf Bestellung 2758 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
150333J630EC 150333J630EC Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 150.pdf Film Capacitors 0.033uF 630V 5%