15038PB-A1K-EA-00
15038PB-A1K-EA-00 NMB Technologies Corporation
15038PB%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN 150MM X 172MM X 38MM 115VAC
Power (Watts): 22.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 166.0 CFM (4.65m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.0dB
Static Pressure: 0.472 in H2O (117.6 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 77 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15038PB-A1K-EA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN 150MM X 172MM X 38MM 115VAC, Power (Watts): 22.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 166.0 CFM (4.65m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.0dB, Static Pressure: 0.472 in H2O (117.6 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 15038PB-A1K-EA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15038PB-A1K-EA-00 15038PB-A1K-EA-00 Hersteller : NMB NMBTechnologies_09202021_15038PB_ds.pdf AC Fans AC Tubeaxial Fan, 150x172x38mm, 115VAC, Ball Bearing