15038PB-A1K-GA-00 NMB Technologies Corporation
FAN_PNG.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 172X38MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 22.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 166.0 CFM (4.65m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 1.9 lbs (861.8 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.0dB
Static Pressure: 0.472 in H2O (117.6 Pa)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15038PB-A1K-GA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 172X38MM 115VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 22.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 166.0 CFM (4.65m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 1.9 lbs (861.8 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.0dB, Static Pressure: 0.472 in H2O (117.6 Pa), Part Status: Active.