15038PB-B0J-EA-00 NMB Technologies Corporation
15038PB%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN 150MM X 172MM X 38MM 200VAC
Power (Watts): 18.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1650 RPM
Air Flow: 102.3 CFM (2.86m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.0dB
Static Pressure: 0.243 in H2O (60.5 Pa)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15038PB-B0J-EA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN 150MM X 172MM X 38MM 200VAC, Power (Watts): 18.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1650 RPM, Air Flow: 102.3 CFM (2.86m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.0dB, Static Pressure: 0.243 in H2O (60.5 Pa).
Weitere Produktangebote 15038PB-B0J-EA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15038PB-B0J-EA-00 15038PB-B0J-EA-00 Hersteller : NMB NMBTechnologies_09202021_15038PB_ds.pdf AC Fans AC Tubeaxial Fan, 150x172x38mm, 200VAC, Ball Bearing