15038PB-B0L-CP-S0 NMB Technologies Corporation
5915PC%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 172X38MM 200VAC WIRE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 33.00W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 200VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 214.3 CFM (6.00m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB
Static Pressure: 0.860 in H2O (214.2 Pa)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15038PB-B0L-CP-S0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 172X38MM 200VAC WIRE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 33.00W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 200VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 214.3 CFM (6.00m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB, Static Pressure: 0.860 in H2O (214.2 Pa).
Weitere Produktangebote 15038PB-B0L-CP-S0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15038PB-B0L-CP-S0 15038PB-B0L-CP-S0 Hersteller : NMB NMBTechnologies_09202021_15038PB_ds-3238728.pdf AC Fans AC Tubeaxial Fan, 150x172x38mm, 200VAC, 222.3CFM, Flange Mount, Lead Wires, IP55