15038PB-B0L-EP-S0 NMB Technologies Corporation
15038PB%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN 150MM X 172MM X 38MM 200VAC
Power (Watts): 33.00W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 212.0 CFM (5.94m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB
Static Pressure: 0.865 in H2O (215.6 Pa)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15038PB-B0L-EP-S0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN 150MM X 172MM X 38MM 200VAC, Power (Watts): 33.00W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 212.0 CFM (5.94m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB, Static Pressure: 0.865 in H2O (215.6 Pa).
Weitere Produktangebote 15038PB-B0L-EP-S0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15038PB-B0L-EP-S0 15038PB-B0L-EP-S0 Hersteller : NMB NMBTechnologies_09202021_15038PB_ds.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 150x172x38mm, 200VAC, 42W, Flange, Terminal, Metal Blade