150474K400LF
150474K400LF Cornell Dubilier Knowles
150.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.453" Dia x 1.299" L (11.50mm x 33.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150474K400LF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.453" Dia x 1.299" L (11.50mm x 33.00mm).
Weitere Produktangebote 150474K400LF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150474K400LF 150474K400LF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 150.pdf Film Capacitors 0.47uF 400V 10%
Produkt ist nicht verfügbar
150474K400LF 150474K400LF Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 150.pdf Film Capacitors 0.47uF 400V 10%
150474K400LF 150474K400LF Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 0.47uF 400V 10%