15050VA-48M-EA-YY
15050VA-48M-EA-YY NMB Technologies Corporation
5920vl.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2550 RPM
Air Flow: 194.5 CFM (5.45m³/min)
Width: 50.80mm
Weight: 1.8 lbs (816.5 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 51.0dB(A)
Static Pressure: 0.428 in H2O (106.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 13.4 W
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15050VA-48M-EA-YY NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2550 RPM, Air Flow: 194.5 CFM (5.45m³/min), Width: 50.80mm, Weight: 1.8 lbs (816.5 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 51.0dB(A), Static Pressure: 0.428 in H2O (106.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 13.4 W.