150562K630BB
150562K630BB Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
150.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 0.0056uF 630V 10%
auf Bestellung 1002 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 150562K630BB Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 5600PF 10% 630VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 5600 pF, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
150562K630BB 150562K630BB Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 150.pdf Film Capacitors 0.0056uF 630V 10%
auf Bestellung 956 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
150562K630BB 150562K630BB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 150.pdf Film Capacitors 0.0056uF 630V 10%
auf Bestellung 1312 Stücke:
150562K630BB 150562K630BB Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 150.pdf Description: CAP FILM 5600PF 10% 630VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 5600 pF
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm)