Produkte > BUSSMANN / EATON > 15133-4-20-T
15133-4-20-T
15133-4-20-T Bussmann / Eaton
c32d77a1-5cf1-46bd-9b1d-0ff7db6bd744-180252.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15133-4-20-T Bussmann / Eaton
Description: TERM BLK 4P SIDE ENT 9.53MM PCB, Packaging: Bulk, Features: Cover, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.375" (9.53mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screw, Part Status: Obsolete, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote 15133-4-20-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15133-4-20-T Hersteller : Eaton - Electronics Division 15133_Terminal_Blocks.pdf Description: TERM BLK 4P SIDE ENT 9.53MM PCB
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.375" (9.53mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screw
Part Status: Obsolete
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V