Produkte > KNOWLES NOVACAP > 1515N220M202NT
1515N220M202NT
1515N220M202NT Knowles Novacap
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1515 (4040 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.81mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.130" (3.30mm)
Capacitance: 22 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1515N220M202NT Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1515 (4040 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.81mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.130" (3.30mm), Capacitance: 22 pF.
Weitere Produktangebote 1515N220M202NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1515N220M202NT Hersteller : Knowles Syfer Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22PF 2KV 20% 1515