Produkte > CONXALL / SWITCHCRAFT > 15280-18SG-326
15280-18SG-326
15280-18SG-326 Conxall / Switchcraft
maxi_con_x®.pdf
Hersteller: Conxall / Switchcraft
Standard Circular Connector MAXI-CON CBL-CBL #20 CRIMP
auf Bestellung 65 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15280-18SG-326 Conxall / Switchcraft
Description: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Cable Clamp, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 600V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 18, Orientation: Keyed, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Weathertight, Cable Opening: 0.260" ~ 0.300" (6.60mm ~ 7.62mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Polyamide (PA), Nylon, Primary Material: Plastic.
Weitere Produktangebote 15280-18SG-326
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15280-18SG-326 Hersteller : Conxall/Switchcraft maxi_con_x%c2%ae.pdf?7033 Description: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Cable Clamp
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 600V
Orientation: Keyed
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Ingress Protection: Weathertight
Cable Opening: 0.260" ~ 0.300" (6.60mm ~ 7.62mm)