153MWR630K
153MWR630K Knowles / Illinois Capacitor
MWR.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.015uF 630V 10% FILM/IC
auf Bestellung 2611 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 153MWR630K Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.015UF 630VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
153MWR630K 153MWR630K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MWR.pdf Film Capacitors 0.015uF 630V 10% FILM/IC
auf Bestellung 4058 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
153MWR630K 153MWR630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 0.015UF 630VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm)