154MSR630K
154MSR630K Cornell Dubilier Knowles
MSR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.787" (20.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.886" L x 0.374" W (22.50mm x 9.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 154MSR630K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.787" (20.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.886" L x 0.374" W (22.50mm x 9.50mm).
Weitere Produktangebote 154MSR630K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
154MSR630K 154MSR630K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 0.15uF 690 Volts 10% FILM/IC