155GXQSJ175E
155GXQSJ175E Eaton - Bussmann Electrical Division
skuPage.155GXQSJ175E.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 15.5KV 175E DIN FUSE
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 3.504" Dia x 21.142" L (89.00mm x 537.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 65kA
Current Rating (Amps): 175 A
Voltage Rating - AC: 15.5 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 155GXQSJ175E Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 15.5KV 175E DIN FUSE, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 3.504" Dia x 21.142" L (89.00mm x 537.00mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: CE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 65kA, Current Rating (Amps): 175 A, Voltage Rating - AC: 15.5 kV.
Weitere Produktangebote 155GXQSJ175E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
155GXQSJ175E 155GXQSJ175E Hersteller : Bussmann / Eaton skuPage.155GXQSJ175E.pdf Industrial & Electrical Fuses 15.5kV 175A DIN E-Rated Med Voltage