15BJ30CAH
15BJ30CAH Eaton - Electronics Division
15BJ_High_Reliability_DS.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 30VWM BI
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 31A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: SMBF
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15BJ30CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 30VWM BI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 31A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: SMBF, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote 15BJ30CAH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15BJ30CAH 15BJ30CAH Hersteller : Bussmann / Eaton 15BJ_High_Reliability_DS.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, 15BJ FAMILY, 30Vdc, Bi-d
Produkt ist nicht verfügbar
15BJ30CAH 15BJ30CAH Hersteller : Eaton Electronics 15BJ_High_Reliability_DS.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, 15BJ FAMILY, 30Vdc, Bi-d