Produkte > DEGSON ELECTRONICS CO., LTD. > 15EDGKDM-3.81-04P-14-00AH
15EDGKDM-3.81-04P-14-00AH
15EDGKDM-3.81-04P-14-00AH Degson Electronics Co., Ltd.
15edgkdm-3.81.pdf
Hersteller: Degson Electronics Co., Ltd.
Клемник розривний з нажимною кнопкою, Вид = Вилка, Тип конт. = Гніздовий ("мама"), К-сть виводів = 4, Крок, мм = 3,81 мм, Тип монт. = На кабель, 0.5-1.5мм2, 8А, 300В, -40 +105 °C,... Група товару: Роз'єми Корпус: Cable Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 700 Stücke
verfügbar 70 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15EDGKDM-3.81-04P-14-00AH Degson Electronics Co., Ltd.
Клемник розривний з нажимною кнопкою, Вид = Вилка, Тип конт. = Гніздовий ("мама"), К-сть виводів = 4, Крок, мм = 3,81 мм, Тип монт. = На кабель, 0.5-1.5мм2, 8А, 300В, -40 +105 °C,... Група товару: Роз'єми Корпус: Cable Од. вим: шт, Anzahl je Verpackung: 700 Stücke.