15HLE-30E Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-ele-ds-10353-mv-fuses-e-rated-15-5kv.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 30A 15.5KVAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 3.000" Dia x 18.900" L (76.20mm x 480.06mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Transformer Protection
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 63kA
Voltage Rating - AC: 15.5 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15HLE-30E Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 30A 15.5KVAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 3.000" Dia x 18.900" L (76.20mm x 480.06mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Transformer Protection, Approval Agency: UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 63kA, Voltage Rating - AC: 15.5 kVAC.
Weitere Produktangebote 15HLE-30E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
15HLE-30E 15HLE-30E Hersteller : Bussmann / Eaton bus_ele_ds_10353_mv_fuses_e_rated_15_5kv-875824.pdf Cartridge Fuses 15.5kV 30A