15KP100CA
15KP100CA MDE Semiconductor Inc
eaton-15kpe-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: MDE Semiconductor Inc
Description: TVS DIODE 100VWM 161.3VC P600
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 93.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 161.3V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15KP100CA MDE Semiconductor Inc
Description: TVS DIODE 100VWM 161.3VC P600, Packaging: Bulk, Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 93.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 161.3V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 15KP100CA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: Axial
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V