Produkte > ENCODER PRODUCTS COMPANY > 15T-04SA-8192NV1ROC-M00
15T-04SA-8192NV1ROC-M00
15T-04SA-8192NV1ROC-M00 Encoder Products Company
datasheet_model-15th.pdf?hsLang=en
Hersteller: Encoder Products Company
Description: 1.5" DIA INCREMENTAL ENCODER 6MM
Packaging: Box
Output Type: Open Collector
Mounting Type: Chassis Mount, Motors
Orientation: User Selectable
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 5V ~ 28V
Encoder Type: Incremental
Detent: No
Pulses per Revolution: 8192
Actuator Type: 10mm Open Center
Built in Switch: No
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 15T-04SA-8192NV1ROC-M00 Encoder Products Company
Description: 1.5" DIA INCREMENTAL ENCODER 6MM, Packaging: Box, Output Type: Open Collector, Mounting Type: Chassis Mount, Motors, Orientation: User Selectable, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 5V ~ 28V, Encoder Type: Incremental, Detent: No, Pulses per Revolution: 8192, Actuator Type: 10mm Open Center, Built in Switch: No, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.