160223K400C-F
160223K400C-F Cornell Dubilier Knowles
160.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 248 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 160223K400C-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Weitere Produktangebote 160223K400C-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
160223K400C-F 160223K400C-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 160.pdf Film Capacitors 0.022uF 400V 10%
Produkt ist nicht verfügbar
160223K400C-F 160223K400C-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 160.pdf Film Capacitors 0.022uF 400V 10%