167102J630A-F
167102J630A-F Cornell Dubilier - CDE
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.001uF 630V 5%
auf Bestellung 1024 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 167102J630A-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 1000PF 5% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
167102J630A-F 167102J630A-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 167_184-3081874.pdf Film Capacitors 0.001uF 630V 5%
auf Bestellung 818 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
167102J630A-F 167102J630A-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 167_184.pdf Film Capacitors 0.001uF 630V 5%
auf Bestellung 629 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
167102J630A-F 167102J630A-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 167-184.pdf Description: CAP FILM 1000PF 5% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm)