167153K630D-F
167153K630D-F Cornell Dubilier Knowles
167-184.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.236" W (10.50mm x 6.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 167153K630D-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.236" W (10.50mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote 167153K630D-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
167153K630D-F 167153K630D-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 167-184.pdf Film Capacitors 0.015uF 630V 10%