168104K100H-F
168104K100H-F Cornell Dubilier - CDE
168-185.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.1uF 100V 10%
auf Bestellung 3416 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 168104K100H-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
168104K100H-F 168104K100H-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 168_185-3081693.pdf Film Capacitors 0.1uF 100V 10%
auf Bestellung 3416 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
168104K100H-F 168104K100H-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 168-185.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Mindestbestellmenge: 7
168104K100H-F 168104K100H-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 168_185.pdf Film Capacitors 0.1uF 100V 10%