168153K400F-F
168153K400F-F Cornell Dubilier Knowles
168-185.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 168153K400F-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm).
Weitere Produktangebote 168153K400F-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
168153K400F-F 168153K400F-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUB_S_A0011842673_1-2540215.pdf Film Capacitors 0.015uF 400V 10%