Produkte > QUALTEK > 17-EHD920B-L
17-EHD920B-L
17-EHD920B-L Qualtek
17_series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: CBL TIE LOCKING BLK 175LB 3.018'
Features: UV Resistant
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Tensile Strength: 175 lbs (79.40 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.354" (9.00mm)
Bundle Diameter: 11.02" (280.00mm)
Length - Actual: 3.018' (920.00mm)
Length - Approximate: 36.25"
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 17-EHD920B-L Qualtek
Description: CBL TIE LOCKING BLK 175LB 3.018', Features: UV Resistant, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 175 lbs (79.40 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.354" (9.00mm), Bundle Diameter: 11.02" (280.00mm), Length - Actual: 3.018' (920.00mm), Length - Approximate: 36.25".