Produkte > QUALTEK > 17-HD150B-C
17-HD150B-C
17-HD150B-C Qualtek
HST_CABLE_TIES_CATALOG.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: CBL TIE LOCKING BLK 120LBS 5.91"
Packaging: Bulk
Features: UV Resistant
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Tensile Strength: 120 lbs (54.43 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.300" (7.62mm)
Bundle Diameter: 1.38" (35.00mm)
Part Status: Obsolete
Length - Actual: 0.492' (150.00mm, 5.91")
Length - Approximate: 6"
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 17-HD150B-C Qualtek
Description: CBL TIE LOCKING BLK 120LBS 5.91", Packaging: Bulk, Features: UV Resistant, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 120 lbs (54.43 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.300" (7.62mm), Bundle Diameter: 1.38" (35.00mm), Part Status: Obsolete, Length - Actual: 0.492' (150.00mm, 5.91"), Length - Approximate: 6".